Nr katalogowy: 107

Henryk DIETRICH (1889-1948)

Nr katalogowy: 107

Widok na miasto, 1929

olej, tektura; 62,5 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Henryk Dietrich 1929
estymacja: 2 800 - 3 400 zł