Nr katalogowy: 105

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 105

Widok na Wawel, 1912

olej, tektura; 60,5 x 83,7 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany p. d.: St. Paciorek / Kraków. 912.III r.
estymacja: 4 700 - 5 600 zł
Cena oferowana 4 300 zł