Nr katalogowy: 102

Leopold STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 102

Wieża Sandomierska Zamku Królewskiego na Wawelu, 1921

olej, tektura; 64 x 45,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Stroynowski
estymacja: 5 300 - 6 300 zł