Nr katalogowy: 100

Odo DOBROWOLSKI (1883-1917)

Nr katalogowy: 100

Lwów, 1907

akwarela, tusz, piórko, tusz lawowany papier; 47 x 47 cm;
sygn. p. d. O. Dobrowolski '07 (? - data słabo czytelna).
estymacja: 5 300 - 6 300 zł