Nr katalogowy: 94

Stanisław TERLECKI (1901-1991)

Nr katalogowy: 94

Snopy na tle gór

olej, karton naklejony na tektura, 30,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: St. Terlecki
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł