Nr katalogowy: 91

Stanisław BIECHOŃSKI (1902-1975)

Nr katalogowy: 91

Tatry - Staw Gąsienicowy, 1973

olej, tektura; 52,8 x 63,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Biechoński / 73 r
estymacja: 3 000 - 3 600 zł