Nr katalogowy: 85

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 85

Pejzaż wiejski z chatami - Siołka, 1922

olej, tektura; 15,5 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: S. Domardzki. Siołka (?). 1922.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł