Nr katalogowy: 83

Jan WAŁACH (1884-1979)

Nr katalogowy: 83

Pejzaż górski z urwiskiem

olej, aplikacja z gipsu (?), płyta; 74 x 98 cm;
sygn. p. d.: J. Wałach
estymacja: 5 000 - 6 000 zł