Nr katalogowy: 80

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 80

Zima na Podhalu

olej, sklejka; 15,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: BRJ (gmerk)
estymacja: 19 000 - 23 000 zł