Nr katalogowy: 73

Friedrich August KESSLER (1826-1906)

Nr katalogowy: 73

Portret mężczyzny siedzącego w fotelu, 1850

olej, płótno; 79,5 x 63,5 cm;
sygn. i dat. z prawej u dołu wzdłuż prawej krawędzi obrazu: Kesler. 850
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł