Nr katalogowy: 68

Stefan Witold MATEJKO (1871-1933)

Nr katalogowy: 68

Portret małżeński, 1917

olej, płótno; 93 x 114 cm
sygn. i dat. l. d.: S. W. MATEJKO. / 917
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 9 000 zł