Nr katalogowy: 60

Lidia KISIELEWSKA (1914-1986)

Nr katalogowy: 60

Pożądanie, 1962

olej, tektura; 25 x 20,5 cm;
sygn. p. d.: KL
estymacja: 1 600 - 1 900 zł