Nr katalogowy: 59

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

Nr katalogowy: 59

Żertwy

olej, płótno; 72 x 50 cm
sygn. p. d. M. [krzyż łamany] W.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł