Nr katalogowy: 380

Jadwiga MIJAL (1912-1997)

Nr katalogowy: 380

Dziewczynka, 1960

olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. MIJAL 60.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł