Nr katalogowy: 379

Jadwiga KOTLARCZYK (ur. 1936)

Nr katalogowy: 379

Kwiaty, 1986

olej, płótno; 65 x 54 cm;
opisany na odwrocie: JADWIGA KOTLARCZYK / "KWIATY" - OLEJ 1986.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł