Nr katalogowy: 378

Maria BUJAKOWA (1910-1990)

Nr katalogowy: 378

Nad brzegiem morza, 1983

olej, płótno naklejone na płytę; 40 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: MBUJAKOWA 1983.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł