Nr katalogowy: 372

Svetlana BILETNICOVA (ur. 1981)

Nr katalogowy: 372

Light blue, 2019

olej, akryl, płótno; 100 x 130 cm;
opis autorski na odwrocie: "Light blue" Svetlana / BILETNICOWA / 2019.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł