Nr katalogowy: 371

Stanisław WEJMAN (ur. 1944)

Nr katalogowy: 371

Akt siedzącej kobiety, 1964

olej, płótno; 93 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na krośnie malarskim: St. Wejman 64.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł