Nr katalogowy: 369

Tadeusz CIESIULEWICZ (1936-1997)

Nr katalogowy: 369

Adam i Ewa, 1992

olej, płótno; 27 x 38 cm (w świetle ramy);
sygn., dat. i opisany śr. d.: "Adam i Ewa" - "Adam and Eve" / Tad. Ciesiulewicz / 1992 (ryte w warstwie malarskiej);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł