Nr katalogowy: 366

Marek CZEREMAŃSKI (ur. 1953)

Nr katalogowy: 366

Tak albo nie, z cyklu: Konfrontacje, 2017

akryl, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: (…) M. Czeremański / „Tak albo nie” 2017 / KRAKÓW / M. Czeremański 2019 / „Konfrontacje” obok na
estymacja: 2 700 - 3 200 zł