Nr katalogowy: 365

Marek CZEREMAŃSKI (ur. 1953)

Nr katalogowy: 365

Opowieści Marty Baron, z cyklu: Konfrontacje, 2017

akryl, olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: EMCE2 / Marek Czeremański / 2017 / (…) / CYKL „Konfrontacje” / (…) / „Opowieść Marty Baron
estymacja: 2 700 - 3 200 zł