Nr katalogowy: 364

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 364

Muzeum, 1982

olej, technika mieszana, płótno; 40 x 30 cm;
na odwrocie opis autorski: KAWIORSKI / MUZEUM 1982.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł