Nr katalogowy: 359

Aleksander WIELOGÓRSKI, XX w.

Nr katalogowy: 359

Jesień

olej, płótno; 80 x 60 cm
napis na odwrocie: ALEKSANDER / WIELOGÓRSKI / WARSZAWA 1 / Schillera 4 m 34 / "JESIEŃ".
estymacja: 2 700 - 3 200 zł