Nr katalogowy: 355

Salvadore DALI (1904-1989)

Nr katalogowy: 355

Stworzenie aniołów, z cyklu: Boska komedia

litografia barwna, papier; 32,5 x 26 (arkusz),
sygn. l. d.: Dali (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 2 000 zł