Aliaksandr SAKALOU, XX / XXI w.

507
Figura psa, z cyklu: Legenda brąz patynowany, marmur; 27 x 15 x 14,5 cm;
sygn. i opisana na plincie: SAKALOU , 1/8.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł

Zofia MITAŁ-SZCZEPAŃSKA (1945-2021)

509
Chrystus jako pasterz brąz, wys. 29 cm;
sygn. z tyłu rzeźby u dołu: Z MITAŁ.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

510
Stolik model 682/A stolik z okrągłym blatem wspartym na krzyżowej podstawie, orzechowo-buczynowy; wys. 58,3 cm, śr. 69 cm;
na spodzie oryginalna nalepka; Bydgoskie Fabryki Mebli
estymacja: 2 000 - 2 400 zł