Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Małgorzata JABŁOŃSKA (ur. 1966)
Nr katalogowy501
Maska V, 2018
organza jedwabna, technika własna; 47 x 47 x 18 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Maska V, 2018 - Małgorzata Jabłońska.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Bronisław CHROMY(1925 - 2017)
Nr katalogowy503
Głowa sowy
brąz patynowany, 50 x 50 cm.
estymacja: 5 000 - 5 400 zł
estymacja: 5 000 - 5 400 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Igor MITORAJ (1944-2014)
Nr katalogowy505
Testa Addormentata - zawieszka
metal srebrzony; 4 x 3 cm;
sygn. na odwrocie: Mitoraj, obok napis: amnesty/ international.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XX / XXI w.
Nr katalogowy508
Kobieta
brąz patynowany; wys.: 22 cm.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
FLAMING, XX w.
Nr katalogowy510
Biegnący, 1995
rzeźba w metalu; wys. ok. 22,5 cm;
sygn. na spodzie: Flaming 95.
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
sygn. na spodzie: Flaming 95.
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, monogramista MD, XX w.
Nr katalogowy512
Nike
rzeźba w brązie; wys. 23 cm;
sygn. z tyłu u dołu: MD (monogram wiązany).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Rafał RACHAŃSKI (ur. 1972)
Nr katalogowy514
Psychologiczna maska mężczyzny, 2022
metal, ceramika; 22 x 12 x 8 cm;
całość wys.: 54 x 18 cm;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
całość wys.: 54 x 18 cm;
estymacja: 2 800 - 3 200 zł