Oferta
WIRTUALNY SALON WYSTAWIENNICZY
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)
Nr katalogowy356
Jestem, 2024
olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: ANTOSZCZYK;
estymacja: 6 700 - 8 000 zł
sygn. p. d.: ANTOSZCZYK;
estymacja: 6 700 - 8 000 zł
Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)
Nr katalogowy358
Zestaw 2 prac
1. Kompozycja - gwasz, papier; 28 x 50,5 cm; sygn. p. d.: Konrad Srzednicki (ołówkiem);
2. Bez tytułu (szkic) - ołówek, papier; 42,7 x 70 cm; sygn. p. d.: Konr
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Henryk OPAŁKA (1929-2018)
Nr katalogowy360
Biały żar
litografia, papier, 49,5 x 57 cm;
sygn. i opisany u dołu: Biały żar Litografia 9/12 H. Opałka
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Victor VASARELY (1906-1997)
Nr katalogowy362
Sylla 6, 1989
serigrafia, papier; 69 x 49 cm;
sygn. p. d.: Vasarely(ołówkiem) , l. d.: 96/100 (ołówkiem).
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
estymacja: 3 400 - 4 500 zł
Marc CHAGALL (1887-1985)
Nr katalogowy364
Obwoluta albumu: Chagall. Lithograph 1, 1960
litografia barwna, papier; 30 x 51,5 (w świetle passe-partout).
Grafika była obwolutą do albumu wydanego przez Andre Saureta w 1960 w Monte Carlo. Grafika odbi
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Nr katalogowy366
Pejzaż, 1968
akwarela, papier; 29 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Podsadecki (długopisem) i dat. p. d.: 17.6.1968 (długopisem).
estymacja: 1 700 - 2 200 zł
estymacja: 1 700 - 2 200 zł
Jan WRÓBLEWSKI, XX w.
Nr katalogowy369
Machina czasu, Dyptyk, 1976
gwasz, karton; 17 x 16,5 cm każda (w świetle passe-partout);
sygn. JAW76 (w kompozycji).
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
sygn. JAW76 (w kompozycji).
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Justyna EBERLE (ur. 1965)
Nr katalogowy371
6 abstrakcja
ekolina, tusz, suchy pastel; 70 x 100 cm.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Gaston VINCKE (1882-1950) - ?
Nr katalogowy373
Idylla
ołówek, kredka, gwasz, papier; 44,5x 84,5 cm ( w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany u dołu: Gaston Vinche (?) / 1950 … / Chateau … / … (nieczytelnie
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Edward KRASIŃSKI (1925-2004)
Nr katalogowy375
Henryk Stażewski w pracowni, 1983
fotografia barwna, papier fotograficzny, pianka; 40 x 30 cm;
na odwrocie oprawy papierowa nalepka ewidencyjna: Henryk Stażewski w pracowni / Al. k.świerczewski
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Janusz TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)
Nr katalogowy377
Pejzaż, 1976
pastel, papier; 46,5 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JT (monogram wiązany);
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Rafał STRENT (ur. 1943)
Nr katalogowy379
Perła, 2 poł. XX w.
akwaforta, akwatinta, papier; 63 x 47 cm.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Juliusz MARWEG (ur. 1952)
Nr katalogowy381
Bez tytułu, 1989
olej, płótno; 55 x 46 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: JMARWEG 89.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Maciej KWIATKOWSKI (ur. 1971)
Nr katalogowy383
Wykorzystać nieuniknione 1, 2019
akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MACIEJ KWIATKOWSKI / WYKORZYSTAĆ NIEUNIKNIONE 1 / AKRYL/PLÓTNO / 2019.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)
Nr katalogowy385
Bez tytułu, 2014
olej, płótno; 81 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d. GRE2014 (ryte w warstwie malarskiej);
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Maria TARNAWSKA-WÓJTOWICZ (1921-2004)
Nr katalogowy387
Pejzaż z baranami; 1977
olej, płyta; 27 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: MARIA TARNAWSKA - WÓJTOWICZ 1977.
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
estymacja: 1 000 - 1 200 zł
Stanisław Michał WÓJTOWICZ (1920-1991)
Nr katalogowy389
Jan Paweł II
olej, deska; 18,5 x 15,5 cm;
sygn. d.: 1979 S.WÓJTOWICZ (ryte);
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Marek GÓRNY (ur. 1964)
Nr katalogowy391
Listy z Toskanii
olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. l. d.: M.GÓRNY;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. l. d.: M.GÓRNY;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Nr katalogowy393
Ulice Paryża,1937
olej, płótno; 58 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Paris / 37. L.N.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
TRAUTE RASLENDA ?, XX W.
Nr katalogowy395
Pejzaż jesienny
olej, płótno; 90 x 100 cm;
na odwrocie naklejka z odręcznym napisem: Traute Raslenda / [adres] / Netzekreis / Preis 250 m (? piórem).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Jolanta RUTKOWSKA
Nr katalogowy397
Pejzaż jesienny, 2017
olej, płótno; 50 x 60 cm;
opisane na odwrocie: 2017
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
opisane na odwrocie: 2017
estymacja: 4 800 - 5 800 zł
Irena EMILEWICZ (ur. 1972)
Nr katalogowy399
Sfera marzeń, 2024
akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: SFERA MARZEŃ / KRAKÓW 2024 / Irena Emilewicz.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Hanna KORCZAK-IDZIŃSKA (1913-2011)
Nr katalogowy401
Koziołki
olej, karton; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p. d.: H. Idzińska.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł