Oferta
Kontakt w sprawie obiektów i ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Henryk OPAŁKA (1929-2018)
Nr katalogowy424
Dynamica, 1998
litografia, papier; 64 x 71 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisana u dołu: "Dynamica" / Litografia 5/13 / H Opałka 98 (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Stanisław SZUKALSKI (1893-1987) - według
Nr katalogowy426
Kopernik, 1996
heliograwiura, papier welinowy o wysokiej gramaturze; 36 x 27 cm (odcisk płyty w świetle passe-partout); 65 x 55 cm w ramie;
edycja limitowana, numerowana
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
edycja limitowana, numerowana
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Leon LEVKOVITCH (1936-2025)
Nr katalogowy428
Goście w domu, 2005
technika mieszana, papier; 42 x 32 cm (w oprawie);
sygn. p. d.: LEVKOVITCH'05.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
sygn. p. d.: LEVKOVITCH'05.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Jacek ŁYDŻBA (ur. 1966)
Nr katalogowy430
Anioły
collage (wycinanka), karton; 83 x 60 cm.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Rene MAGRITTE (1898-1967)
Nr katalogowy433
Poranne przebudzenie, (Le Reveil Matin), 1979
litografia numerowana na papierze bawełnianym 100%, BFK Rives; 46 x 55 cm (w świetle passe-partout), oprawiona w ramach o wymiarach 64 x 71 cm.
Ekskluzywna i l
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Ekskluzywna i l
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Jan BORTKIEWICZ (ur. 1945)
Nr katalogowy435
Kormorany, 2008
serigrafia, papier; 50 x 40 cm;
opisana u dołu: SERIGRAFIA 23/100 / KORMORANY / JAN BORTKIEWICZ, 2008 (ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
estymacja: 1 500 - 2 500 zł
Anna PAZDALSKA (ur. 1969)
Nr katalogowy437
Symbiotyczni, 2025
rzeźba drewniana, polichromowana, żywica epoksydowa, wys. 70 cm;
sygn. na spodzie: APAZ / 2025 (flamastrem).
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Edward SUTOR (1917-1984)
Nr katalogowy439
Głowa
rzeźba w drewnie; wys. 44 cm.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Bronisław CHROMY (1925-2017)
Nr katalogowy442
Don Kichot
brąz, podstawa kamienna; wym. 25 x 36 x 9 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)
Nr katalogowy445
Pionek
rzeźba z brązu, podstawa z kamienia; wys. całkowita 11,5 cm;
sygn. TS (monogramem wiązanym) oraz oznaczenie B+K.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Stefan SADOWSKI (ur. 1941) - projekt
Nr katalogowy448
Huta szkła SUDETY
Zestaw kieliszków - 18 sztuk, lata 70. XX w.
szkło; 6 kieliszków do wódki, 2 x 6 kieliszków do likieru w dwóch kształtach;
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Wazon
Nr katalogowy450
szkło barwione w masie, warstwowe rubinowe i przeźroczyste, ręcznie formowane; wys. 44 cm;
Polska, 4 ćw. XX w.
Stan zachowania: zarysowania na spodzie.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
452
Wazon / Chusta
szkło sodowe na kobaltowej bańce, pokryte transparentnym szkłem (metoda nakładania szkła warstwowego; wys.: 23 cm;
Europa Środkowa, 3 tercja XX w.
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
estymacja: 1 000 - 1 500 zł
Wojciech SIUDMAK (ur. 1942)
Nr katalogowy454
Na skrzydłach czułych pieszczot - talerz
[Sur Les ailes des caresess]
porcelana biała szkliwiona; średnica ok. 23 cm; sygn. z prawej strony w lustrze: SIUDMAK 71; na spodzie oznaczenia: nr egzemplarza
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
456
Wazon ceramiczny
ceramika szkliwiona; wys. 42 cm;
na spodzie: W. GERMAN / [numer];
estymacja: 600 - 800 zł
estymacja: 600 - 800 zł
458
Lampa stojąca ze stolikiem
Polska, Kraków; lata 70. XX w.
Z abażurem papierowym w kwiaty.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł