Tadeusz DOMINIK (1928 - 2014)

301
Pejzaż, 2010 olej, płótno; 65 x 92 cm;
sygn. p. d.: Dominik

Michał Stanisław WÓJTOWICZ(1920-1991)

302
Pompeje, 1974 olej, płótno; 73,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: St. Wójtowicz

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

303
Podróż do Remis, 2003 olej, akryl, płótno; 58 x 71 cm;
sygn. p. d.: Olbiński.

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

304
Piękny Instalator, 1996/97 olej, płyta; 80 x 60 cm
sygn., dat. i opisany l. d. DUDA GRACZ 2061/ 97;

Edward DWURNIK (1943-2018)

305
Wiejski Chrystus, 1990 olej, płótno; 50 x 73 cm;

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

307
Rudowłosa, 1955 olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. l. d.: J. Kraupe;

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

311
Projekt kostiumu grabarza 2 gwasz, aplikacje, papier; 31 x 22 cm;
u dołu napis: Grabarz 1 (farbą i ołówkiem), opisany l. d.: P. Dwornicki (ołówkiem), oraz p. d. na dodatkowym arkuszu: Gra

Piotr KURKA (ur. 1958)

315
Psalm, 2002 pastel olejny, papier; 81 x 58 cm (w świetle passe partout);

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

318
Portret Światowca, 2018 - 2022 akryl, olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: Cz Romanowski;

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

319
Kwiaty i skrzypce, 1997 olej, płótno; 85 x 95 cm;
sygn. p. d.: JSzancenbach;

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

321
Kobieta sowa, 2011 tempera, płótno; 54 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2011.

Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)

324
Wnętrze z kwiatem, 2007 akryl, płótno; 75 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.: C. WODNICKA 2007 (flamastrem);

Jacek SROKA (ur. 1957)

325
Ognisty deszcz, 2021 olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: SROKA 2021;

Andrzej CISOWSKI (1962-2020)

326
Walkower, 2011 olej, płótno; 50 x 70 cm;

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

327
Aborygenie, 2002 olej, płótno; 49 x 61 cm;
sygn. i dat. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2002;

Konrad WIENIAWA-NARKIEWICZ (ur. 1967)

328
Horyzont odklejony trochę, 2022 technika własna, akryl, płótno; 130 x 200 cm.

Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)

329
Helium Free Area, 2021 akryl, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2021 / monogram artysty / 30 x 40 CM / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / ACRYLIC ON CANVAS / "HELIUM FREE AR

330
#88, 2019 akryl, płótno; 30 x 50,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2019 / monogram artysty / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / #88 / 30 x 50,5 CM / AKRYL, PŁÓTNO (flamastrem

331
Live from voyager 1, 2023 akryl, spray, technika własna, sklejka; 39 x 53 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2023 / Monogram PK (w kwadracie) / PAWEŁ KORAB KOWALSKI / 39 X 53 CM / A

Katarzyna ŚRODOWSKA (ur. 1971)

332
Przestrzeń chroniona (A1), 2023 olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PRZESTRZEŃ CHRONIONA" (A1) / ŚRODOWSKA 2023 / OLEJ NA PŁÓTNIE / 120 x 100 / 2023 r. / Katarzyna

Marek GROSSE (ur. 1951)

333
X48Y40, 1990 akryl, płótno; 76 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: M. GROSSE / "X48Y40" / AKRYL / 100 X 76 / ul. GRODZKA 60/22 / POLAND oraz stempel wywozowy.

Marek GROSSE (ur. 1951)

334
X49Y42, 1990 akryl, płótno; 76 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: M. GROSSE / X49Y42 / AKRYL / 1990 r / 100 X 76 / ul. GRODZKA 60/22 / POLAND oraz stempel wywozowy.

Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)

336
Black-Yellow, 2023 technika własna, płyta; 65 x 127 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MAKSYMILIAN / KREUTZ - MAJEWSKI / BLACK - YELLOW / 2023.

Zbigniew OLSZEWSKI (ur. 1955)

337
Pejzaż XXIII, 1987 olej, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: 87 OLSZEWSKI ZBIGNIEW;

Władysław KUFKO (ur. 1955)

338
Podróż, 2021 akryl, płótno; 140 x 80 cm;
sygn. p. d.: KUFKO.

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

339
Obraz nr 51, 2023 olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. p. d.: WR (monogramem w kole);

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

340
Obraz nr 50, 2023 olej, płótno; 100 x 90 cm;

Janusz JUTRZENKA TRZEBIATOWSKI (ur. 1936)

341
Z cyklu: Ptaki, 2019 olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: JT;

Stanisław KRZYSZTAŁOWSKI (1903 - 1990)

342
La Mancha, 1977 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Krzyształowski 1977;

SIWCZYŃSKA, XX w.

343
Kompozycja olej, płótno; 80 x 120 cm;
nieczytelny napis na odwrocie;

Laura GUTOWSKA (ur. 1997)

344
Dolina Aosty, 2023 kolaż, gwasz, pastel, papier; 52,8 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie oprawy: LAURA GUTOWSKA / „Dolina Aosty” / kolaż na papierze / 52,8 x 42 cm, 2023.

A. GOSZCZYŃSKA, XX w.

345
Dachy olej, płótno; 90 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: A. GOSZCZYŃSKA.

Autor nieokreślony, XX w.

346
Kompozycja abstrakcyjna olej, płótno; 100 x 69,5 cm;
opisany na krosnach: SYLWESTER R, oraz: ASP 1968 / 9 GAWRYŁO KRAKÓW.

Andrzej KREUTZ MAJEWSKI (1936 - 2011)

347
Glowa Chrystusa gwasz złoty, olej, tektura; 25,5 x 14 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Andrzej Kreutz-Majewski;

pseud. Jarogniew BAZYLEWICZ (ur. 1972)

349
Monteforte Cilento, Via Tempio, 2008 olej, płótno; 55 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SV. (monogram wiązany ujęty w romb);

Barbara JONDERKO-JAGŁA, XX / XXI w.

350
Kompozycja, 2013 olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: B. Janderko Jagła / 2013;

Dawid ZDOBYLAK (ur. 1993)

351
W raju utraconym, 2023 olej, płótno; 30 x 23 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: DAWID ZDOBYLAK / OLEJ NA PŁÓTNIE / „W RAJU UTRACONYM” obok: DZ / 2023 [w prostokącie], poniżej okr

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

352
Dobry Anioł, 2022 olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. i dat. l. g.: [monogram artysty z data 2022];

353
Wieczna miłość, 2023 olej, akryl, płótno; 37 x 32,5, cm
sygn. i dat. l. d.: STANI - PIETRZAK-KRUPIŃSKA / 2023 oraz l. g.: [monogram artysty z data 2023];

Wacław KONDEK (1917-1976)

355
Bez tytułu olej, deska; 56 x 146 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d. W.K.

Katarzyna ZAWIERUCHA (ur. 1970)

356
Velvet, 2017 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z/ 2013 (w kole);

Stefania ŁAZARSKA (KRAUTLERÓWNA) (1887-1977)

357
Portret kobiety olej, tektura; 53 x 42 cm;
sygn. p. d.: S. Łazarska;

Barbara LAWENDA, XX / XXI w.

358
Secesyjna tancerka, 2023 olej, płótno; 100 x 50 cm;
sygn. p. d.: B Lawenda;

Marcin KOTARSKI (1952-2013)

359
sygn. p. d.: Kotarski.

Arkadiusz Tomasz SUPRYN (ur. 1952)

360
Pejzaż - Kłodzko, 2012 olej, płótno; 45,5 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: T.Supryn;

Traute RASLENDA ?, XX w.

361
Pejzaż jesienny olej, płótno; 90 x 100 cm;
na odwrocie naklejka z odręcznym napisem: Traute Raslenda / [adres] / Netzekreis / Preis 250 m (? piórem).

Edward MATUSZCZAK (1906-1965)

362
Jasna Góra olej, tektura fakturowana; 34 x 21,5 cm;
sygn. l. d.: Matuszczak

Lech KUNKA (1920-1978) ?

365
Widok z Kazimierza, 1952 tusz, papier; 40 x 29 cm (w świetle passe-partout);
dat. p. d.: 15.VII.52 r.