Malarz nieokreślony niemiecki, XIX w.
Nr katalogowy: 154
Pejzaż alpejski
olej, deska; 17,5 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
niesygn.
niesygn.
Stan zachowania: drobne odpryski gipsatury ramy.