16 listopada 2022

Aukcja: 16 listopada 2022 (środa), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Zapraszamy do zwiedzania wystawy online:
LINK DO WIRTUALNEGO SPACERU

Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

905
Kanapa w stylu Ludwika Filipa mahoń; 115 x 80 x 80 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

906
Komplet siedzisk w stylu mebli simmlerowskich mahoń; wymiary: fotele - 113 x 68 x 73 cm, krzesła - 103 x 47 cm x 59 cm.
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 5 500 - 6 000 zł

907
Sekretera w stylu rokoka holenderskiego okleina - mahoń; 116 x 150 x 88 cm.
Europa Zachodnia (?), XIX/XX w.
estymacja: 6 400 - 7 000 zł

908
Komplet siedzisk klasycyzujących mahoń; kanapa, para foteli, 6 krzeseł;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 4 600 - 5 600 zł

909
Fotel w stylu neorenesansowym orzech (?); 108 x 62 x 58 cm.
Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 200 zł

910
Stolik pomocniczy w stylu neorokokowym blat oklejany różnymi gatunkami drewna; 79 x 59 x 51 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

911
Fotel neorokokowy w stylu mebli angielskich mahoń; 92,5 x 57 x 52 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

912
Stolik do gry w stylu Ludwika Filipa mahoń, 77 x 87,5 x 43,5 cm; po rozłożeniu 75 x 87,5 x 87,5 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

913
Stolik pomocniczy do robótek eklektyczny świerk malowany na palisander; 79 x 44,5 x 39,5 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
estymacja: 900 - 1 100 zł

914
Fotel w stylu neorenesansowym orzech, masa perłowa; 91 x 56 x 71 cm.
Europa Zachodnia, ok. 1860.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

915
Komplet mebli w stylu neorokokowym konstrukcja - sosna, orzech, brzoza; fornir - orzech;
Europa środkowa (Polska, Czechy lub Węgry), ok. 1880.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

916
Stolik do gry w stylu klasycystycznym okleina: orzech, intarsje: brzoza, podpalane, rytowane; 77,4 x 85,4 x 71 cm;
Polska (?), pocz. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

917
Fotel wypoczynkowy w stylu eklektycznym buczyna; 105 x 58,5 x 80 cm.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

918
Stół neostylowy dębina; 70 x śr. 90 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł

919
Kanapa eklektyczna mahoń; 116 x 182 x 80 cm.
Europa Środkowa, XIX / XX w.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł

920
Komoda w stylu Ludwika Filipa fornirowana wzorzystą okleiną; 86 x 89,5 x 49 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł

921
Kanapa w stylu Ludwika Filipa orzech barwiony na mahoń; 107,5 x 178 x ok. 85 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł

922
Trzy krzesła w stylu Ludwika Filipa palisander; 96 x 57 x 46 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 500 zł

923
Stolik w stylu Ludwika Filipa fornirowany mahoniem; 78 x 110 x 77 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł

924
Barek w stylu art déco stal, chromowana; 76,2 x 68 x 44 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XX w.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

925
Szafka kredensowa - podstawa w stylu art déco fornirowany orzechem, ze szklaną taflą na blacie; 79 x 120 x 54 cm.
Europa Środkowa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

926
Wieszak w stylu art déco mahoń, buczyna; podstawa z wieszakiem i szafką oraz lustro;
Europa Środkowa, lata 20. / 30. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł

927
Para kwietników w stylu art déco okleina - orzech; 91,5 x 74 x 25 cm.
Polska, lata 30. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

928
Barek modernistyczny metal mosiądzowany, płyta laminowana; 68,5 x 76 x 42 cm.
Europa Środkowa, poł. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 000 zł

929
Zydel w stylu zakopiańskim jesion; 97 x 34,5 x 43,5 cm.
Podhale, XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 500 zł

930
Szafka wisząca huculska drewno sosnowe (?), jesion - barwione; 84,5 x 51,5 x 18,5 cm.
Polska Południowo-Wschodnia, 1930.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena sprzedaży 7 500 zł

931
Komplet trzech zydli podhalańskich wiąz górski; 98 x 39 x 45 cm.
Podhale, 1 ćw. XX w.
estymacja: 3 600 - 4 300 zł