Nr katalogowy: 210

Rzeźbiarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 210

Myśliwy z psem - Lew Tołstoj (?)

brąz patynowany; wys. 23 cm; sygn.; podstawa 16 x 10 cm;
Europa Zachodnia, XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł