Nr katalogowy: 143

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 143

Wiejska chata, ok. 1920

litografia, papier; 34 x 49 cm;
sygn. l. d.: JR (monogramem wiązanym na płycie)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł