Nr katalogowy: 137

Malarz nieokreślony, 2 ćw. XVI w.

Nr katalogowy: 137

Matka Boża z Dzieciątkiem i św. Antonim

olej, płótno; 118,5 x 93 cm.
Do obrazu dołączona jest kopia opinii dra hab. Kazimierza Kuczmana z Zamku na Wawelu z 2020 r.
estymacja: 62 000 - 70 000 zł