Nr katalogowy: 136

V. BOROWITZKA, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 136

Pod krzyżem - Pieta, 1899

olej, blacha; 101 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: V. Borowitzka.1899
estymacja: 2 000 - 2 400 zł