Nr katalogowy: 132

Malarz nieokreślony, polski (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 132

Matka Boża Królowa Polski, ok. 1890

olej, płótno;
65 x 52 cm
estymacja: 6 500 - 7 500 zł