Nr katalogowy: 130

Jan Nepomucen BIZAŃSKI (1804-1878)

Nr katalogowy: 130

Święty Jan, 1828

olej, płótno; 40 x 26,5 cm;
na odwrocie, na płótnie napis autorski (?): Jan Bizański / pinx 1828 r / pro Do Bielański / a Łańcut.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł