Nr katalogowy: 129

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 129

Noli me tangere (Chrystus Ogrodnik)

olej, płótno dublowane;
66 x 49 cm.
estymacja: 38 000 - 45 000 zł