Nr katalogowy: 126

Melchior DE HONDECOETER (1636-1695)

Nr katalogowy: 126

Kogut z kurą i pisklętami [Podwórze z kurami]

olej, płótno;
121 x 81 cm
estymacja: 130 000 - 160 000 zł