Nr katalogowy: 124

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 124

Portret kobiety w czepku - miniatura

akwarela, papier;
9,7 x 8,4 cm (w świetle owalnej oprawy);
estymacja: 1 300 - 1 500 zł