Nr katalogowy: 93

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

Nr katalogowy: 93

Kwiaty w wazonie

akwarela, papier żeberkowy jasnoszary; 34 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Marczyński (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł