Nr katalogowy: 87

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 87

Potok

olej, tektura; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: St. Żurawski
estymacja: 4 600 - 5 200 zł