Nr katalogowy: 78

Mieczysław Karol HEBENSTREIT (1887-1932)

Nr katalogowy: 78

Czarny Staw zimą, 1928

akwarela, papier; 49 x 76,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K. Hebenstreit 1928.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 700 zł