Nr katalogowy: 74

Mieczysław KORWIN-PIOTROWSKI (1869-1930)

Nr katalogowy: 74

Przed dworkiem zimą

olej, płótno; 59 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: MK Piotrowski
estymacja: 15 000 - 17 000 zł