Nr katalogowy: 73

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 73

Kobiety przy studni

olej, płótno; 73 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski
estymacja: 6 000 - 7 000 zł