Nr katalogowy: 71

Sylweriusz SASKI (1863-1954)

Nr katalogowy: 71

Prządka

olej, płyta; 108 x 78 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Sylw. Saski
estymacja: 12 000 - 14 000 zł