Nr katalogowy: 70

Stanisław RYDYGIER (1872-1943)

Nr katalogowy: 70

Krakowiaczek mały

akwarela, gwasz, papier; 69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St Rydygier
estymacja: 3 200 - 3 800 zł