Nr katalogowy: 69

Kazimierz Teofil POCHWALSKI (1855-1940)

Nr katalogowy: 69

Czerwone korale, 1931

olej, tektura; 47 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Kaz. Pochwalski. / 1931
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł