Nr katalogowy: 65

Jakub WEINLES (1870-1935)

Nr katalogowy: 65

Akt kobiety

olej, płótno; 64 x 107,5 cm
sygn. l. d.: J. Weinles
estymacja: 21 000 - 25 000 zł