Nr katalogowy: 63

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 63

Scena w salonie

olej, płótno naklejone na tekturę; 35,5 x 29,5 cm;
sygn. p. d.: J. Moniuszko
estymacja: 10 000 - 12 000 zł