Nr katalogowy: 61

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 61

Modlitwa, 1897

olej, płótno; 63 x 71 cm;
sygn. i dat. p. d.: ... 1897 (słabo czytelnie).
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 400 zł