Nr katalogowy: 59

F. Max RICHTER-REICH (1896-1950)

Nr katalogowy: 59

Kwiaciarki nad kanałem

olej, płótno; 70,5 x 100,5 cm;
sygn. śr. d.: F. M. RICHTER - REICH
estymacja: 4 500 - 5 500 zł